Razem możemy uratować naszą Ziemię

W kolejny lipcowy wtorek spotkaliśmy się z przedszkolakami w bibliotece na „Czytaniu pełnym dobrej energii”. Tym razem skupiliśmy się na tym, że choć bardzo się różnimy, czy mieszkamy w różnych miejscach na Ziemi – mamy wspólny cel – uratować naszą planetę. Nie ma znaczenia, jaki mamy kolor włosów, oczu, czy skóry, co lubi każdy z nas lub gdzie chodzi do przedszkola – wszyscy możemy być wystarczająco zaangażowani, by nauczyć się oszczędzania wody lub mądrego spożytkowania niechcianej żywności. Naszą różnorodność próbowaliśmy wyrazić poprzez kolorowe groszki.

Biblioteki pełne dobrej energii Działanie realizowane w ramach projektu "Biblioteki pełne dobrej energii" prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia.

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu Fundacji PVE Dobra Energia „Biblioteki Pełne Dobrej Energii”