Okiem młodych fotografów – wystawa plenerowa

Na początku wakacji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzchosławicach odbyły się warsztaty fotograficzne, podczas których grupa młodzieży, pod okiem doświadczonej instruktorki, miała okazję poznać teoretyczne i praktyczne aspekty sztuki fotografii. Owocem wspólnej pracy stała się wystawa zdjęć, która doskonale prezentuje talenty młodych pasjonatów fotografii, ale też jest inspiracją do innego spojrzenia na miejsca mijane na co dzień w pośpiechu.

Na wystawie zaprezentowane zostały wybrane zdjęcia, które powstały w trakcie warsztatów. Każda fotografia jest wyrazem indywidualnej perspektywy autora, jego kreatywności i zdolności uchwycenia jedynego momentu. Spośród uczestników, w drodze głosowania, wyłoniono autora najlepszego zdjęcia – został nim Jakub Kuzara.

Warsztaty i wystawę zorganizowano w ramach projektu Biblioteki pełne dobrej energii prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia.