„Ukryte piękno” w bibliotece

10 lipca 2024 odbył się w bibliotece wernisaż wystawy prac autorstwa utalentowanej śląskiej fotografki Ewy Qubik. Podczas wydarzenia, uczestnicy mieli okazję zobaczyć prace wykonane w latach 2020-2023, których wiodącym motywem były portrety oraz pejzaże. Każde zdjęcie Ewy Qubik to wyjątkowy moment uchwycony obiektywem, który przenosi widza w świat pełen emocji i refleksji. Spotkanie przebiegło w miłej i kameralnej atmosferze. Uczestnicy chętnie zadawali pytania i dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Artystka na prośbę zebranych, przybliżyła historię swojego fotograficznego hobby. Mówiła o inspiracjach oraz technikach, które wykorzystuje w swojej pracy, opowiadała także anegdoty związane z powstawaniem poszczególnych zdjęć. Widzowie byli pod wrażeniem talentu fotografki oraz jej umiejętności uchwycenia niepowtarzalnych chwil i „ukrytego piękna”.

Wystawę można zwiedzać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzchosławicach do 31. sierpnie 2024 r.

Fot. Ewa Qubik